Detoxikácia tela vám prinavráti roky života

Máte v poslednej dobe ťažkosti, aké ste ešte donedávna nepociťovali? Cítite sa slabý a unavený aj napriek dostatočnému spánku? Rýchlo sa vyčerpáte? Vaša pleť a pokožka stratili farbu a pružnosť? Máte problémy s trávením či nafukovaním? Tak za tým všetkým nemusí stáť len pribúdajúci vek a smrteľná diagnóza. Ale aj obyčajné toxíny, ktoré sa vo vašom tele behom vašej existencie nahromadili. vnutorne organy clovekaAj tie najnevinnejšie škodliviny vedia v organizme narobiť šarapatu, pokiaľ sa spoja s inými škodlivinami. Ponúkaným riešením je ale detoxikácia tela, ktorá krásne prečistí vaše črevá, pečeň, krvný systém a iné časti organizmu. Ako v tejto procedúre postupovať, existujú podporné látky a kedy je vhodné si ju urobiť, sa dočítate nižšie.

Ako sa vám škodliviny a toxíny dostanú do tela?

Organizmus je náchylný na množstvo chorôb a infekcií, aj keď proti niektorým sa je možné očkovať a proti niektorým zvládne bojovať aj imunita. Čistiacim orgánom nášho tela je jednoznačne pečeň. Ona roztrieďuje potravu na škodlivé a užitočné látky a posúva ich ďalej. V istej chvíli sa však môže dostať do stavu prepracovania a to vtedy, keď je prijatých toxínov viac, ako zvládne roztriediť a spracovať. Vtedy sa môžu začať rôzne komplikácie, ktoré sme vám uviedli už aj v úvode. Prečistenie alebo detoxikácia tela je v tomto prípade nevyhnutná. Teda za predpokladu, že vám váš aktuálny zdravotný stav nevyhovuje a čím skôr sa chcete vrátiť do normálu, kedy máte dostatok energie.

Ak sa pýtate, ako je možné, že sa vám do tela dostanú škodlivé látky, radi vám odpovieme. Už si ani neuvedomujeme, že škodliviny sú všade. Sú vo vzduchu – vdychujeme ich spolu s výparmi áut a iných spaľovacích strojov, z varenia atď. Sú v strave a nápojoch – rôzne konzervačné látky, umelé dochucovadlá a farbivá nie sú pre náš organizmus a čistiace orgány prirodzené. Preto sa pri nich ich činnosť výrazne zaťažuje. Detoxikácia je ale schopná tieto látky z tela vylúčiť.

Kritickými sú mastné, údené a vyprážané jedlá, sladké jedlá a nápoje, ale aj slané jedlá. Fajčenie a alkohol sú samozrejmosťou. Tie škodia úplne všetkému, aj ľuďom okolo tých, ktorí týmto závislostiam holdujú. Platí to aj pre vás. Ak sa nachádzate v prostredí, kde musíte vdychovať cigaretový dym, pravdepodobne bude vaše telo taktiež zanesené. Detoxikáciou si ale môžete  aspoň trochu pomôcť. Ideálna by v tomto prípade aj tak bolo takýmto miestam sa úplne vyhnúť.

Ako detoxikácia tela pomáha?

Overených je množstvo pozitívnych účinkov detoxikácie organizmu. Ak sa celá detoxikačná kúra rešpektuje a vykonáva tak, ako má, dosiahnuté výsledky môžu byť viac ako príjemné. V úvode sme naznačili príznaky, resp. čo sa vo vašom tele deje, ak ho máte zamorený škodlivými a toxickými látkami. Detoxikácia vie všetky tieto symptómy a problémy napraviť a vášmu telu dopraje druhý dych. To znamená, že sa vám upraví trávenie a metabolické problémy, začnete mať viac energie, budete menej unavený, možno vám bude na regeneráciu stačiť aj menej spánku. Detoxikáciou si môžete skrášliť pleť, zjemní sa, zredukujú sa upchaté póry resp. čierne bodky, mastnota sa nebude zadržiavať, ale prepúšťať. Opäť získate mladistvú farbu. Ide skutočne o nezanedbateľné dôvody. Okrem toho vďaka nej dochádza k prečisteniu hrubého a tenkého čreva, pečene, srdca, pľúc, krvného systému, skrátka zregenerujete si úplne všetko.

Nepopierateľnou funkciou a pozitívnym dopadom detoxikácie tela je aj to, že spúšťa chudnutie. Skutočne budete na konci detoxikačnej kúry vyzerať nielen zdravšie, ale aj chudšie, nakoľko sa už brucho nebude tak nafukovať. Usadené toxíny, tým pádom aj slabé trávenie a metabolizmus bránili spaľovaniu tukov. Keď sa však škodliviny vyplavili, na rad prišli usadené tuky, ktoré sa detoxikáciou ničia rýchlejšie. Výsledky teda uvidíte aj po tom, čo sa postavíte na váhu. Už behom niekoľkých týždňov môžete zo seba striasť niekoľko nadbytočných kíl. Detoxikácia tela je určite ten najlepší začiatok pre každého, kto chce svoju váhu redukovať.

Tabletky na detoxikáciu

V ničení škodlivých látok, v znormalizovaní metabolických a tráviacich funkcií vám vedia pomôcť aj niektoré produkty. Na trhu môžete nájsť nielen tabletky na detoxikáciu, ale aj rôzne nápoje, sirupy, detoxikačné náplaste atď. Všetky tieto produkty sú prospešné a pomôžu vám v dosiahnutí cieľa rýchlejšie. Je ale nevyhnutné, aby ste preto urobili niečo aj vy a nespoliehali sa len na ich silu a sľubovaný výsledok. Koniec koncov, robíte to pre svoje zdravie a lepší pocit. Ako to má teda vyzerať?

Ako správne detoxikovať?zena v plnej forme

Detoxikácia vášho organizmu bude úspešná len vtedy, ak priložíte ruku k dielu. To znamená, že tabletky, náplasti či iné podporné prípravky sú fajn, no nestačia. V prvom rade je potrebné zmeniť stravovací režim, ktorý býva hlavnou príčinou usadenia toxínov v tele a ktorý spôsobuje tráviace ťažkosti. To znamená aspoň na 2 týždne, ideálne mesiac, ešte lepšie celý život, vylúčte alebo úplne obmedzte mastné, slané, sladké, vyprážané a údené jedlá a rovnako aj sladené bublinkaté vody. Namiesto toho sa spoľahnite na silu čistej vody, ktorá len detoxikácii vášho tela napomôže. Konzumujte viac ovocia, zeleniny a vlákniny. Vláknina na seba taktiež zachytáva škodliviny a pomáha ich vyvádzať von z tela. Pokiaľ do režimu pridáte šport, opäť tým podporíte rýchlejšie spaľovanie. Detoxikácia tabletkami môže byť teda vašou snahou niekoľkonásobne umocnená. Stačí len chcieť a trochu sa premôcť a opäť to budete vy. Krásny, zdravý, plný života…

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *