PZP kalkulačka

PZP kalkulačkaNeraz ste uvažovali o tom, ako si čo najrýchlejšie zistiť poistné ponuky od viacerých, najlepšie od všetkých poskytovateľov? Osobné návštevy vás určite odrádzajú hlavne pre to, že by ste museli obetovať nielen niekoľko hodín, ale hneď niekoľko dní vášho času. Určite to nie je ideálna predstava pre nikoho, takýmto spôsobom tráviť svoj voľný čas. Avšak PZP kalkulačka vám dokáže priniesť maximálnu úsporu, ako časovú, tak aj finančnú. O vašich možnostiach sa dozviete behom niekoľkých sekúnd a to priamo z miesta, kde sa práve nachádzate. Predtým ani potom sa nevyžadujú žiadne osobné návštevy pobočiek, takže skutočne ide o veľmi úsporný nástroj. Presvedčiť o tom sa môžete aj sami.

Ako funguje?

PZP kalkulačka funguje pomerne jednoducho. Manipuláciu s ňou zvládne skutočne každý, hoci to práve nemusí byť počítačový typ. Dokonca ju ani nemusíte dlho hľadať. Stačí, ak si kliknete na výraz vyznačený v úvode a ten vás presmeruje na daný nástroj. Nebojte sa, žeby ste niečo riskovali. Kalkulačka na výpočet a porovnanie PZP online je úplne bezplatná a dokonca aj nezáväzná. Takže nikto na vás nebude tlačiť, aby ste si niektorú z vybraných ponúk vybrali. Na zváženie máte toľko času, koľko potrebujete, prípadne si z výsledkov ani nemusíte vybrať nič. To by však možno bolo len na vašu škodu, nakoľko je isté, že online výpočet PZP kalkulačkou zobrazí ceny. Aj to najlacnejšie PZP.

Aby ste sa k výsledkom resp. k vašim poistným možnostiam dostali, je potrebné, aby ste vypísali formulár. Doňho je nutné zadať technické parametre poisťovaného motorového či nemotorového vozidla, prípadne niektoré údaje o vás ako jeho majiteľovi. Ináč vám kalkulačka možnosti povinného zmluvného poistenia nezobrazí, nakoľko ich nebude mať od čoho zostaviť. Nejde o žiadne osobné informácie, len také, s ktorými by ste mohli získať väčšie zľavy, čo by ste určite ocenili. Po tom, čo všetko vypíšete, formulár odošlete a do niekoľkých sekúnd sa vám začnú zobrazovať poistné možnosti.

Online kalkulačka vám urobí výpočet a porovnanie PZP nielen niektorých poisťovní, ale skoro všetkých. To znamená, že zobrazené výsledky budú skutočne objektívne, plus budú mať tú najlepšiu možnú cenu. Obsahovať budú ponuky od takých poisťovateľov ako napr.:

  • Allianz,
  • Axa,
  • Groupama,
  • Generali,
  • Genertel,
  • Komunálna poisťovňa,
  • Kooperativa,
  • Onlia,
  • Union,
  • UNIQA atď.

Naozaj vám žiadna ponuka neujde.

PZP kalkulačka pre všetky vozidlá

BagerMožno by ste si mohli myslieť, že porovnanie a výpočet ponúk funguje len na osobné autá. To ale nie je pravda, pretože na danej stránke si ich môžete urobiť na rôzne druhy dopravných prostriedkov. Nezáleží či potrebujete poistiť prípadne zistiť ponuky na nemotorové alebo motorové vozidlá, pretože PZP kalkulačka vám pomôže so všetkým. Nákladné, pracovné či poľnohospodárske stroje, karavan, poistenie obytného automobilu, historické vozidlá, motorky, návesy či prívesy atď. Tá najlepšia cena na tieto a ešte viac vozidiel vás čaká, ak využijete tento prevratný internetový nástroj. Vypočíta aj zákonné poistenie auta na dovolenku cez Uzavripzp. Pozrite si k tomu aj príslušnú legislatívu.

Naozaj zobrazí tie najlepšie ceny?

Zaručene. Online kalkulačka na výpočet a porovnanie PZP vám zobrazí tie najlepšie ceny hneď z niekoľkých dôvodov. Výsledky sú objektívne, nakoľko nie je predajca motivovaný vyššími či nižšími províziami. Zárukou tej najlepšej ceny je aj to, že niektoré zľavy sú vám zarátané automaticky. Na niektoré si zas môžete pomocou formulára nárokovať. Bohužiaľ, faktom ostáva, že len málo predajcov sa zmieni o všetkých zľavách, čo má za následok, že ceny z kalkulačky na povinné zmluvné poistenie sú mnohokrát nižšie a lacnejšie ako priamo u predajcu. V niektorých prípadoch sa môže tento rozdiel líšiť až o 30%, čo je skutočne dosť. Iná zľava, ktorú na pobočke nedostanete, sa týka spôsobu uzatvorenia poistnej zmluvy. Za uzatvorenie cez internet máte nárok na 10% zľavu z poistného, čo nie je málo.

To, že online PZP kalkulačka vám urobí hneď aj porovnanie vám pomôže odhaliť vysoké odchýlky v poistnom u rôznych poisťovní. Neraz sa ročné poistné za to isté vozidlo môže líšiť aj v stovkách eur. Myslíme si, že je zbytočne preplácať, pokiaľ v danom produkte nie sú nejaké špeciálne vymoženosti a poistné krytie. Veď už základné zabezpečenie vám poskytuje aj niekoľko miliónové krytie v prípade spôsobenia škodovej udalosti či dopravnej nehody.

Ako o ponuku z PZP kalkulačka požiadať?

Ak už máte k dispozícii výsledky porovnania a už aj viete, že niektorý z nich je taký, o ktorý by ste nechceli prísť, požiadať oňho môžete klikom naňho. Zobrazí sa vám ďalší formulár, ktorý tento krát požaduje vaše osobné údaje, aby sa mohla zostaviť zmluva. Tá vám spolu s podmienkami, údajmi na zaplatenie faktúry a dočasnou bielou kartou bude doručená na mail skoro obratom. Dočasnú kartu si nezabudnite vytlačiť a dbajte na to, že platí väčšinou len 30 dní. Povinné zmluvné poistenie ale nebude platné, pokým nebude uhradené poistné. To uhraďte čím skôr, aby vám poisťovňa mohla zaslať originál zelenej karty, ktorá je vo vozidle nevyhnutná a to aj vtedy, ak cestujete do zahraničia. Za jej neplatnosť alebo neprítomnosť vám hrozia vysoké pokuty, a to až v hodnote niekoľkých tisíc eur.

Ak máte teda jasno v tom, že za vaše PZP nechcete zbytočne preplácať, v hľadaní tej najlepšie ceny vám pomôže online bezplatná kalkulačka. Zadáte zopár údajov a do niekoľkých sekúnd už máte k dispozícii jednotlivé ponuky. Prečo ju teda nevyužiť, ak môžete ušetriť aj stovky eur?

Zdroj: https://www.uzavripzp.sk/

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *